PALESTRA KBELSKÁ 10/ ŠTAFETA 2024

04.03.2024 11:10

V sobotu 2.3.2024 se odvážní sportovci účastnili silničního běžeckého závod: Palestra Kbelská 10. A že byl tento ročník pro nás velmi úspěšný!

V první řadě nás letos mile překvapilo počasí a po dvou letech mrznutí se dalo běžet dokonce v krátkém rukávu :-)

Celého desetikilometrového úseku se zúčastnily 3 běžkyně.

Štafety, která je rozdělena na úsek 6km a 4km se zúčastnily tentokrát dvojice tvořené dospělák x dítě, kdy starší z páru běžel 6km, mladší pak z předávky ve Vinoři kilometry 4. Děti, které se zapojily, ve věku 11-15 let byly naprtosto úžasné, podaly neuvěřitelné výkony. Často to také bylo o tom, jaký naskok jim dospeláci udělali :-) Makat tedy musel v rámci svých možností každý :-)

Ve finále bylo několik medailových časů a ráda bych tak vyzvedla Lenku se Samíkem, Hanku s Alexem za neuvěřitelné časy a překonání svých výkonů a velká gratulace Radce s Gabčou, které v ženské štafetě získaly 1. místo!

Díky za účast a za rok ve Kbelích zas :-)